Створили менструальну чашу для занять сексом під час місячних

Менструальна чаша для сексу під час місячних
Менструальна чаша для сексу під час місячних / cosmo.ru

Нині на ринку безліч чаш, але продовжують з'являтися нові, а кожен виробник заявляє про їхню унікальність. Створили нову, яка дозволяє комфортно займатись сексом.

Чаша Ziggy Cup незвичайна: вона плоска, розташовується дуже близько до шийки матки (фактично в задньому склепінні піхви) і не повинна нести ніякого дискомфорту при проникному сексі.

Читайте також: Менструальна чаша: плюси, мінуси та як використовувати

Виготовлена ​​вона з тонкого медичного силікону, який потрібно очищати гарячою водою з м'яким милом. Важливо, що чаша не захищає від інфекцій і не є засобом контрацепції.

Ziggy практично не чаша, а перший багаторазовий менструальний диск, аналог одноразових пристроїв Flex. Пристосування такої форми комфортні, але вимагають хорошого розуміння власної анатомії.


Коштує така чаша 31,96 євро

А з незвички можна забруднитися: диски вводяться глибше, ніж звичайні чаші. Але незаперечний плюс більшості менструальних чаш – можливість змінювати їх всього два рази на добу.

Якщо ця дозволить ще й комфортно займатися сексом під час місячних, як стверджують виробники, то безумовно буде цінним придбанням для тих, кому некомфортно займатися проникним сексом під час місячних через кров.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук