Створили метод лікування раку, який у 24 рази ефективніший за наявний

1110 Читать новость на русском
Створили новий метод лікування раку на основі золота
Створили новий метод лікування раку на основі золота / gh.glbnews.com

Австралійські дослідники створили препарат на основі золота, який у 24 рази ефективніше впливає на ракову клітину, ніж ліки цисплатин, які зараз застосовують для лікування.

Вчені з Мельбурна переконують, що новий препарат є менш токсичним, пише Chemistry – A European Journal.

Читайте також: Новий аналіз може виявити рак легень на першій стадії

Дослідники з Національного технологічного університету (RMIT) створили препарат з новими біологічно активними сполуками. Він ефективний проти п'яти типів ракових клітин.

Протиракові препарати на основі металів відомі давно і вони досить успішно підвищують рівень виживання пацієнтів. Проте у них є значні побічні ефекти.

Препарат на основі золота, який вдалося розробити, не має цих недоліків.

Вчені з Мельбурна створили протираковий препарат
Вчені з Мельбурна створили протираковий препарат

Лабораторні та доклінічні випробування показали високу ефективність препарату під час лікування раку простати, грудей, товстої кишки і шкіри.

Експерименти на тваринах дозволили виявити також, що препарат успішно пригнічує ріст пухлини, скорочуючи його на 46,9%. А препарат, який застосовують в хімієтерапії, не перевищує показник у 29%.

Протиракові препарати на основі золота мають яскраво виражені протизапальні властивості, що дозволить використовувати метод для створення ліків проти хронічних запальних захворювань, таких, як артрит.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук