Тест: що ви знаєте про секс?

Сексуальне виховання
Сексуальне виховання / Здоров'я 24

В Україні статеве виховання на дуже низькому рівні. Це породжує багато міфів та стереотипів про секс та тіло. Вони провокують багато проблем: від венеричних захворювань до небажаної і ранньої вагітності.

В Україні розмови про секс вважаються забороненими, від них ніяковіють і соромляться. Але сексуальність – це важлива тема, яка зачіпає багато аспектів нашого життя. Для держави – це здоров’я громадян та контроль народжуваності. Для людини – це один з головних аспектів психологічного та фізичного здоров’я.

Читайте також: Безпечний секс: як попросити в партнера довідку про відсутність захворювань

Брак сексуальної освіти має страшні наслідки: збільшення кількості статевих інфекцій, підліткової вагітності та зґвалтувань. Статистика лякає – більше половини вагітностей у віці 15-24 років є небажаними.

ВООЗ і інші авторитетні організації визнали пропаганду утримання від сексу неефективною і шкідливою. Вони кардинально змінили підхід до цієї проблеми: почали робити те, що працює – усестороннє, комплексне і цілісне статеве виховання. І це дало свої результати, в країнах, які ефективно застосовують знання про статеве життя, зменшилася кількість інфекцій, які передаються через секс і випадків небажаної вагітності.

Оцініть рівень своїх знань фізіології і сучасної сексуальної етики:

 

 Читайте, щоб покращити свої знання:

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Джерело: Здоров'я 24
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук