У США стрімитимуть похорони людей померлих від коронавірусу

Похорони проходять без людей / Unsplash

У США через коронавірус похорони відбуваються лише за присутності близьких родичів. Їх фільмують, щоб це змогли побачити далекі родичі.

Від коронавірусу вже померло майже 9 тисяч людей. Тому навіть на похороні все частіше вдаються до запобіжних заходів проти поширення захворювання, пише Fox News.

Тако ж на тему: Як життя хворих на коронавірус рятують за допомогою 3D-принтерів: фото

Центр з контролю і профілактики захворювань склав рекомендації, за якими кількість присутніх на похороні має бути обмежена тільки найближчими членами сім'ї. Для інших близьких людей церемонія може транслюватися в Інтернеті.

Чому похорони відбуваються без людей? 

Такі заходи вводяться не тому, що люди можуть заразитися від померлої людини, а для збереження карантину й люди не заражали один одного під час процесії. 

У Великій Британії також почали проводити поховання дистанційно. В Ірландії ж рекомендували відкласти проведення поховання, а в Італії, яка серйозно постраждала від спалаху китайського вірусу, похорон відбувається без людей.

що варто знати про коронавірус
Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук