Україна закупить неперевірені тест-системи на коронавірус російського походження, – Устінова

Тестування на коронавірус / censor.net.ua

Україна збирається тестувати українців на коронавірус Covid-2019 неперевіреними тест-системами, російського походження.

Про це повідомила нардепка від "Голосу" Олександра Устінова на своїй сторінці Facebook.

Також на тему: Коронавірус: як українців будуть перевіряти новими тест-системами

За її словами назва компанії, в якої збираються закуповувати тест-системи для українців, начебто українського походження. От тільки в рішенні РНБО навмисно зроблені помилки в назві компанії та прізвищі керівника.

 
Нардепка Олександра Устінова
“Замість "Діаген" написали "Діоген", а замість Яриш – Ярош. Це було зроблено, щоб ніхто не зміг знайти компанію, яка буде виробляти начебто вітчизняні тест-системи для діагностики коронавірусу”.

Устінова наголосила, що ця компанія немає жодного стосунку до виробництва тест-систем. І офіційне обличчя компанії – Олександр Коляда, – лише ширма.

Компанією "ДіАген" володіє компанія "Редвуд ЛТД", яка була створена декілька років тому. Вона зареєстрована на підставну особу,  – колишнього директора юридичного департаменту російської компанії "Євросеть" Тетяни Звездогляд. Зареєстрували це все в спальному районі Києва,
– наголосила вона. 

За інформацією, яку має Олександра Устінова, справжні бенефіціари з Російської Федерації вже з понеділка перебувають в Україні. В регіони вже направили лист від компанії про готовність продавати тест-системи за 6 тисяч гривень та реагенти російського походження "Реверта-L" і "РИБО-преп", виробництва компанії AmpliSens, РФ.

 
Нардепка Олександра Устінова
“Ці тест-системи взагалі не тестувалися на інфікованих пацієнтах, адже їх поки не виявлено, а закордонні партнери зразки для тестування поки не надали. Отже, нам з вами зараз у вигляді українського виробника намагаються втюхати нікому невідомі не протестовані системи російського походження, від компанії, яка ніколи таким не займалася і має російський слід”.

У цій ситуації нардепка звинувачує нового заступника секретаря РНБО Олексія Соловйова – колишнього соратника Миколи Азарова. Також вона опублікувала фото документів, які підтверджують цю інформацію. 

Відео 24 каналу про тести на коронавірус:

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук