Унікальний посібник США для військових медиків доступний в Україні

1506 Читать новость на русском

Американська Українська Медична Фундація отримала від уряду США дозвіл на переклад та видання посібника "Невідкладна Військова Хірургія". У книзі представлені найновіші підходи з лікування травм та різних уражень, що отримують військові внаслідок бойових дій.

Поради базуються на результатах наукових досліджень та досвіді, отриманому американською армією під час конфліктів в Афганістані та Іраку. Книга поділена на 36 розділів, систематизованих за анатомічними зонами, типом бойових поранень та містить інформацію, що може бути негайно застосована у бойових умовах.

"Невідкладна військова хірургія" – це збірник принципів і практик воєнно-польової хірургії, які сьогодні використовують військові хірурги США. Зібрана інформація являє собою найновіші принципи медичної допомоги під час бойових дій,
— пояснив доцент кафедри неврології державного університету Детройта.

Депутат від "Самопомічі" Наталія Шульга запевнила, що українська медична діаспора активно взялася за допомогу українській державі, в тій справі, в якій могли зайняти роки. Це підручник, базовий підручник по невідкладній військовій хірургії, яким користуються всі вояки Сполучених Штатів. Він був перекладений і стає доступним в українській мові для нас.

Підручники передадуть в медичні служби Прикордонників, Національної Гвардії, Міністерства внутрішніх справ та СБУ. Окрім того примірниками будуть забезпечені військові шпиталі та медичні виші.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук