В Україні заборонили одразу три відомі антисептики

Заборона ліків в Україні 2019 - відомі антисептики заборонили
В Україні заборонили одразу три антисептики / infectioncontroltoday.com

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила по одній серії "Спирту етилового" українських виробників, а також серію "Септил плюсу".

Відповідне рішення прийняли у вівторок, 25 червня.

Читайте також: Заборона ліків: які препарати заборонили в Україні

Мова йде про препарат "Спирт Етиловий" 96%, розчин для зовнішнього застосування 96 % по 100 мл у флаконах скляних, серії 010318. Виробником ліків є ПрАТ "Біолік", Україна.

Заборону встановили через те, що серія препарату не відповідає за показниками"Відносна густина", "Оптична густина", "Об'єм вмісту упаковки".

В Україні заборонили серію препарату
В Україні заборонили серію препарату "Спирт етиловий"

Під заборону потрапив "Спирт етиловий" 96%, розчин для зовнішнього застосування 96 % по 100 мл у флаконах серії 010715. Виробник – ТзОВ "Виробнича фармацевтична компанія "Біо-Фарма ЛТД", Україна.

Серію ліків заборонили через негативні результати дослідження.

Держлікслужба також заборонила лікарський засіб "Септил плюс", розчин 96 % по 100 мл у флаконах серії 40218. Заборону на серію ліків ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика" (Україна) встановили через негативні результати лабораторних досліджень.

Препарати застосовують для дезінфекції шкіри рук.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.  

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук