Вчені відкрили цукор, який допоможе схуднути

475 Читать новость на русском
Вчені відкрили цукор, який допоможе схуднути
Вчені відкрили цукор, який допоможе схуднути / etherealhealth.com

Якщо з дитячих років вживати в їжу цукор під назвою маноза, це дозволить знизити ймовірність появи зайвої ваги й розвитку ожиріння.

За словами американських вчених, ключовою роль в цьому грає вплив даних молекул на мікрофлору кишківника, пише MedicalExpress.

Читайте також: Від кого з батьків дитина успадковує ожиріння

Маноза має той же склад, що і глюкоза – шість атомів вуглецю, дванадцять водню і шість кисню – проте володіє іншою структурою.

Лабораторні миші, які вживали велику кількість манози з часу, коли вони були дитинчатами, рідше страждали від зайвої ваги, ніж ті, для кого джерелом вуглеводів був звичайний цукор.

Вчені відкрили цукор, який допоможе схуднути
Вчені відкрили цукор, який допоможе схуднути

Як виявилося, глюкоза і маноза по-різному впливають на кишкову мікрофлору гризунів. Маноза робить її більш пристосованою до засвоєння жирної їжі.

Хоча експерименти проводилися на гризунах, вчені вважають цілком імовірним, що маноза могла б впливати аналогічним чином і на людей.

Висновок вчених такий: вживання манози зменшує ризики ожиріння та допомагає на набрати зайві кілограми.

Що таке ожиріння?Це захворювання , при якому в підшкірній клітковині і інших тканинах накопичується надмірна кількість жиру.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук