Психічне здоров‘я: міфи та цікаві факти

- Читать новость на русском
Топ-5 матеріалів про психічне здоров'я / 24 Канал

У світі відзначають Світовий день психічного здоров‘я. Адже люди виділяють час на заняття спортом, приготування здорової їжі чи відмовляються від шкідливих звичок і часто ігнорують своє психічне здоров‘я.

Наслідки від ігнорування психічних проблем впливають на життя мільйонів людей у всьому світі, зазначає в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на сторінці у Facebook.

Читайте також: Чим пахне стрес: неочікувана відповідь

Статистика також жахає – за даними ВООЗ, кожна четверта людина у світі стикається з психічними проблемами, близько 1,1 мільярда людей переживали розлади психічного характеру.

Важливо не боятись говорити про психологічні проблеми, допомагати близьким та знайомим, у яких ви відчуваєте надмірну тривожність, депресію, зневіру.

1. Які щоденні речі "вбивають" психічне здоров'я​                                                                         Мільйони людей у світі страждають від депресії. Її може спричинити й звичайні буденні речі, про вплив яких ми не задумуємося.

2. Супрун назвала звичку, яка покращить психічне здоров’я
У світі простежується тенденція того, що люди бояться обійняти когось чи просто подати руку незнайомим та близьким людям.

3. 6 міфів про психічне здоров'я
Психічне здоров’я допомагає людям реалізувати свій потенціал та досягати поставлених завдань.                                                                         

4. 9 способів покращити психічне здоров'я
Ваше психічне здоров'я можуть покращити невеликі щоденні звички. Вони здатні       вплинути на настрій та робити щасливими.

5. 7 психічних розладів, які переслідують жителів великих міст 
Життя у великому місті супроводжується постійними перегонами за успіхом – бути кращим, заробляти більше. А разом з заторами, поїздками у переповненому громадському транспорті та іншим може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям.

 

 

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук