Як активний відпочинок впливає на хвороби серця

798 Читать новость на русском
Активний відпочинок зменшує ризик хвороб серця
Активний відпочинок зменшує ризик хвороб серця / etnosvit.com

Активність у повсякденному житті пов'язана зі здоров’ям серцево-судинної системи та довголіттям. І це не залежить від регулярності фізичних вправ.

Про це заявили Елін Екблом-Бак та її колеги з госпіталю Каролінського університету (Швеція), які проаналізували дані понад 4 тисяч жителів Стокгольму, середній вік яких становив 60 років, пише Br. J. Sports Med.

Читайте також: Чому гіпертонікам потрібно їсти вівсянку

На початку дослідження було оцінено фізичну активність добровольців, яка не була пов’язана з вправами, звички у тренуванні та стан здоров’я серцево-судинної системи на основі результатів медоглядів.

За учасниками спостерігали 12,5 років для фіксування випадків серцево-судинних захворювань і смертності.

З'ясувалось, що ті учасники, які мали високий рівень фізичної активності у повсякденному житті, незалежно від показників регулярності фізичних вправ, досягали кращих метаболічних факторів ризику порівняно з учасниками з низьким рівнем такої активності.

Крім того, ризик першого серцево-судинного випадку і загальна смертність були нижчими серед людей з високим рівнем фізичної активності.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук