Як боротись з панічними атаками

2024 Читать новость на русском
Як боротись з панічними атаками / ymi.today

Напади запаморочення та нудоти можуть виникнути у будь-яких місцях – метро, автобусі, в офісі чи вдома.

Про це пише психолог Михайло Лабковський в Instagram.

Читайте також: Психолог пояснив, що таке любов

Він пояснює, що людям, з якими стаються панічні атаки, потрібно дещо пам’ятати. Коли почнеться панічна атака, потрібно сказати до себе: "Це просто страх. Я в цілковитій безпеці. Страх не здатний мене вбити".

 
Панічні атаки – симптоми
  1. ускладнене дихання;
  2. запаморочення;
  3. тремтіння;
  4. хворобливе або прискорене серцебиття;
  5. пітливість.

Думайте про те, що навіть від найсильнішої панічної атаки ще ніхто не помер.

Як боротись з панічними атаками
Як боротись з панічними атаками

Психолог зазначив, що страх – це звичайна захисна реакція організму на небезпеку, а панічна атака – це спалах страху, коли насправді реального приводу немає.

Страх у небезпечні моменти – не ворог людині, а друг. Тому він не здатний людини ні покалічити, ні вбити.

У будь-якому випадку, ця проблема лікується і вельми ефективно. Не бійтеся! Він зазначив, що є психологи і психотерапевти, які саме на панічних атаках, страхах і фобіях спеціалізуються. Тому краще звертатися до них.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Друзья, очень часто мне задают вопрос про панические атаки. У меня на радиостанции «Эхо Москвы» была как-то целая передача, им посвящённая. А вообще имейте в виду: есть психологи и психотерапевты, которые именно на панических атаках, страхах и фобиях специализируются. Лучше обращаться именно к ним. ⠀ Есть одна очень важная вещь, которую нужно помнить людям, с которыми случаются атаки. Надо, прямо когда она начинается, сказать себе: «ЭТО ПРОСТО СТРАХ. Я В ПОЛНОЙ БЕЗОПАСНОСТИ. СТРАХ НЕ СПОСОБЕН МЕНЯ УБИТЬ». ⠀ Держите в голове мысль, что даже от самой сильной панической атаки ещё никто не умер. Страх – это естественная, защитная реакция нашей психики на опасность, а паническая атака – это всплеск страха, когда реального повода для него нет. ⠀ Помните, что даже в моменты ужаса страх – наш друг, а не враг. Поэтому покалечить, и уж тем более убить вас он точно не способен. ⠀ В любом случае, эта проблема лечится и весьма эффективно. Не бойтесь! ⠀ #психолог #фобия #паническиеатаки #паника #страх #психология #вопросответ #лабковский

A post shared by Михаил Лабковский (@labkovskiyofficial) on

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ​Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук