Як чай впливає на творчість: цікаве дослідження

529 Читать новость на русском
Як чай впливає на творчість
Як чай впливає на творчість / unsplash.com

Звичайний чай здатен підвищувати творчий потенціал. Але щоб він мав такий вплив, варто споживати напій певної температури.

Науковці провели два дослідження. У першому експерименті взяли участь 50 добровольців – одна група пила воду, інша – чай, передає Сare2.

З'ясувалось, що контрольна група могла швидше вирішувати прості завдання і демонструвала просторову творчість.

Читайте також: Які продукти уповільнюють старіння мозку

У другому експерименті взяли участь 40 осіб, які пили чай. Вони отримали високі бали за семантичне пізнання. Як відомо, пізнання – це складний розумовий процес придбання нових знань через досвід, який людина веде свідомо чи несвідомо, постійно взаємодіючи із зовнішнім середовищем.

Процес включає безліч розумових дій: сприйняття, увагу, пам'ять, емоції, мову, прийняття рішень, міркування. І саме чай покращує увагу і знижує концентрацію на нерелевантних даних.

Обидва експерименти показали, що споживання чаю суттєво вплинуло на творчий потенціал. Але що цікаво, температура напою повинна становити 42 градуси. В іншому випадку напій не зробить бажаного впливу.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук