Як найближчим часом перевтілиться медична система України

1588 Читать новость на русском

Понад мільйон 600 тисяч українців уже обрали свого сімейного лікаря. Так минув перший місяць кампанії "Лікар для кожної сім'ї". Усі угоди укладаються виключно через інтернет. Це принциповий момент медреформи.

Щоб потрапити у дата-центр, де зберігаються персональні дані пацієнтів, потрібно пройти чотири рівні захисту. Окрім того, є ще захист від хакерів та збоїв системи.

Читайте також: Скільки платитимуть за пацієнтів лікарям: діти "вчетверо" дорожчі

Користувачі нашого центру – це банки. Ми обслуговуємо найбільші банки країни. Вони розміщують тут своє обладнання. Я думаю, це одна з найкращих рекомендацій безпеки,
– розповів генеральний директор дата-центру Максим Агеєв.

Сервери з інформацією
Сервери з інформацією

З пацієнтських даних – тут поки лише інформація, яку люди надають під час заповнення декларації з сімейним лікарем. Це паспортні дані, адреса й телефон.

Повноцінний перехід триватиме кілька років. У підсумку – лікарні позбудуться стосів паперів. Система міститиме всю медичну історію пацієнта. Чергу можна буде також зайняти в інтернеті.

До "електронного здоров'я" входить 10 медичних електронних систем. Поліклініка обирає зручну для себе. Це допоможе аналізувати рівень поширення хвороб та ефективніше розподіляти необхідні вакцини та сироватки по країні.

Більше – дивіться у сюжеті.

 

 

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук