Як правильно сортувати сміття та куди його здавати в Україні: поради від Супрун

1352 Читать новость на русском
Як правильно сортувати сміття та куди його здавати в Україні / Ілюстративне фото

Щороку людство продукує понад 2 мільярди тонн сміття, а експерти прогнозують, що такими темпами кількість відходів може зрости до майже 3,5 мільярда тонн всього до 2050 року. Проте покращити ситуацію допоможе сорутвання та переробка сміття.

Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Відходи гниють на сміттєзвалищах, забруднюють океани та руйнують екосистеми, і негативно вливають на здоров’я людей.

Читайте також: Українці створили додаток, що допоможе боротись зі сміттям

У більшості країн з низьким рівнем доходу понад 90% сміття просто гниє на сміттєзвалищах чи спалюється. Це стає причиною поширення інфекційних хвороб та підвищує ризики появи респіраторних захворювань, особливо у дітей і людей літнього віку.

Проте сміття та відходи можна використовувати розумно. Ось кілька ресурсів, які допоможуть правильно сортувати сміття та порадять, куди його можна здавати:

Мобільний додаток "Сортуй" допоможе визначити тип сміття, а також те, як його підготувати до переробки. Додаток також допоможе знайти найближчу станцію сортування.

Корисний інтерактивний ресурс Garbage31 наочно показує, що відбувається з різним типом сміття, скільки потрібно часу на його природне розкладання та містить карту з пунктами прийому по Україні.

На Facebook-сторінці "Україна БЕЗ сміття" можна знайти безліч інформації про сортування та правила прийому сміття, адреси пунктів прийому.

Сміття сортування переробка екологія розкладання сміття інфографіка

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук