Як правильно займатись оральним сексом

Як робити кунілінгус
Як робити кунілінгус / pixabay.com

Дарувати задоволення партнерці – не принизливо! Приблизно 30% жінок, які відчувають оргазм, досягають його тільки під час кунілінгусу.

Якщо ви хочете дарувати дівчині задоволення – не варто соромитися, розповіла сексолог Ольга Власенко.

Читайте також: Жінки розповіли, що їх найбільше дратує в оральному сексі

Як правильно займатись оральним сексом з жінкою:

  • Не дихайте під ковдрою на піхву. Все збудження від цього випаровується.
  • Слідкуйте за нігтями на руках і щетиною. Це дуже боляче, коли волосок від вусів раптом впивається в головку клітора.
  • Не намагайтеся повторити ритмічні рухи язиком за хлопцем з відео для дорослих. Що важливо вам перед оргазмом? Постійність. Ось і у жінок також. Знайдіть свої рухи і нехай вони будуть такими, які ви зможете повторювати тривало! Немає нічого гіршого незакінченого оргазму.
  • Не знаєте як робити кунілінгус? Відкрийте рот з злегка висунутим язиком і покладіть його на клітор жінки. А далі руху вгору-вниз. Точно не помилитеся в перший раз. Можете попросити партнерку допомогти вам, підказати. І слухайте, слідкуйте за її реакцією.
  • Не визирайте, як з окопу. Якщо багатьом чоловікам подобається, коли жінка дивиться на них під час мінету, то жінкам в більшості така картина не симпатична.
  • Не забувайте про пальці. Подвійна стимуляція дуже результативна, але краще запитати у жінки, як їй подобається більше. Якщо її тип стимуляції кліторальний, то стимуляція піхви може відволікати.

Але не забувайте, що при оральному сексі існує високий ризик заразитися більшістю інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я. 

Джерело: Здоров'я 24
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук