Як продовжити життя на 10 і більше років: кілька простих порад

1965 Читать новость на русском
Як продовжити життя на 10 і більше років / today.com

Дослідження медиків з Гарварда виявило, що здоровий спосіб життя є головним у продовженні життя. Для того, щоб продовжити життя на 10 і більше років, необхідно дотримуватися кілька простих порад.

Медики рекомендують дотримуватися здорової дієти, низької ваги, відмовитись від куріння та алкоголю та займатися спортом, пише MedicalXpress.

Читайте також: Як зберегти молодість та прожити до 100: прості поради

Науковці проаналізували дані понад 40 тисяч медсестер і лікарів, які велися в рамках проектів NHS і NHANES протягом трьох останніх десятиліть.

Дослідники виявили, що жінки та чоловіки, які дотримувалися здорового способу життя, на 82% менше вмирали від серцево-судинних захворювань. У цих людей на 65% знизився ризик смерті від раку, ніж ті, хто мав найменш здоровий спосіб життя протягом приблизно 30-річного віку.

Вони порівняли тривалість життя здорових лікарів та колег, які страждають на ожиріння, шкідливі звички і сидячий спосіб життя. Вони встановили, що всі ці звички забирають 12-14 років життя.

У середньому чоловіки та жінки, які дотримувалися всіх 5 здорових принципів доживали до 87 і 93 років, інші ж учасники – до 75-79 років.
Вчені пояснюють це тим, що це пов’язано з різким зниженням шансів на появу вад серця і розвиток раку.

До слова, косметологи стверджують, що догляд за шкірою обличчя – це щоденний процес, який вимагає правильного підходу. Розпочинати базові процедури слід ще в 16 років, а в 25 – варто змінити косметичні засоби для шкіри.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук