Як секс змінюється залежно від віку

Секс в різному віці
Секс в різному віці / pixabay.com

Чим молодший – тим кращий секс – це досить поширений міф, викорінити який практично неможливо.

Частково він підтримується модою на велику різницю у віці між статевими партнерами, розповіла сексолог Анастасія Корольова. 

Читайте також: Гомосексуальна, бісексуальна чи гетеросексуальна: тест на сексуальну орієнтацію

Традиційно вважається, що статеве життя в молодому віці є нестримним, спонтанним, невичерпним. Майже на піку можливостей. А з віком залишається лише згадувати про цей прекрасний час і фантазувати.

Насправді, відбувається переоцінка можливостей юності та нехтування отриманим досвідом. Адже досвід – це основою ресурс в будь-якій справі, навіть в інтимні. Молодість – це лише кількість. А зрілість – якість, функціональність і чистота.

Часто можна почути як бідкаються літні люди "ось раніше було краще, я був сповнений сил" і це дуже типово для нашого суспільства, ці слова записуються "на підкірку" і повторюються з покоління в покоління.

Молодість краще старості. Однак, роблячи акцент у своїх думках, на багатстві досвіду і вміння цим досвідом користуватися, можна уникнути непотрібних розчарувань.

У кожному віці свої завдання, статеве життя – не виняток.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук