Як відсутність сексу може вплинути на жіноче здоров'я

18548 Читать новость на русском
Проблеми зі здоров'ям через відсутність сексу
Проблеми зі здоров'ям через відсутність сексу / unsplash

Секс приносить не лише фізичне задоволення, а й має безпосередній вплив на здоров'я жінки. Оптимальна кількість сексу – це індивідуальне поняття для кожного, а от його нестача може принести багато негативних наслідків для жіночого організму.

Депресія і стрес. Саме секс є кращим природним антидепресантом, але це означає, що потрібно ним займатися кожного разу, коли вам сумно. А от регулярні заняття допоможуть вам позбавитися від поганого настрою.

Читайте також: Як спальня впливає на якість сексу: нюанси, які варто знати

Зниження імунітету. Секс активізує захисні механізми організму, що в свою чергу робить жіночий організм більш захищеним перед різноманітними захворюваннями.

Безсоння. Секс – це фізичне навантаження і одночасно розслаблення, які практично гарантують приємний сон.

Передчасне старіння. Під час сексу у жінок виділяється гормон колаген, що дуже позитивно впливає на стан шкіри. А от нестача сексу може негативно вплинути на стан шкіри, зокрема, зморшки будуть з'являтися раніше.

Зайва вага. Брак сексу викликає стрес, який жінки часто "заїдають". До того ж, під час сексу спалюються калорії, що також допомагають тримати себе у формі.

Проблеми зі шкірою. Тривала відсутність сексу викликає вироблення чоловічих гормонів у жінки. Це стимулює зростання небажаного волосся, підвищує жирність шкіри.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук