Як виявити діабет: 5 ранніх симптомів хвороби

3194 Читать новость на русском
Як виявити діабет: 5 ранніх симптомів хвороби / doctoroncall.com.my

Людям необхідно перевіряти час від часу рівень цукру в крові, оскільки діабет – це захворювання, яке не має явних симптомів. Проте і навіть "стрибки" у цукрі не можуть свідчити про наявність захворювання.

Ось на ці кілька симптомів потрібно звернути увагу, щоб виявити діабет, пише Cosmopolitan.

1. Проблеми з зором

З часом надлишок цукру відкладається у тому числі в кровоносних судинах позаду очного яблука та поступово руйнує їх. Організм людини виробляє нові клітини, щоб продовжити роботу очей. Проте вони дуже тендітні, вони піддаються шкоді. Це може вплинути на зір або навіть спричинити його втрату.

Читайте також: Медики розповіли, як зупинити цукровий діабет

Якщо ж помічаєте, що предмети стають розмитими або щось заважає дивитися – потрібно звернутися до лікарів.

2. Оніміння в ногах й руках

Кінцівки можуть німіти тоді, коли руйнуються кровоносні клітини, які живлять нервові клітини. Якщо ж помічаєте таке часто і цей процес супроводжується болем – необхідно звернутися до фахівця.

3. Втома

Коли цукор у крові високий, а нирки працюють на підвищеному обороті, то це спричиняє руйнування кровоносних судин. Тіло не може швидко виводити токсичні речовини. Це може спричинити серйозні проблеми з нирками. Раннім симптомом цього можу бути втома організму. Пізніше можна помітити також часте заїкання та втрату свідомості.

4. Зниження лібідо

Такий симптом по різному проявляється у жінок та чоловіків. Жінки не відчувають бажання до статевих відносин. У чоловіків це проявляється у проблемах з ерекцією. Цей симптом потрібно розглядати у комплексі з іншими.

5. Біль і важкість у грудях

Вчетверо збільшується проблеми із серцем у діабетиків через те, що у судинах, які близько до серця, накопичується багато цукру. Ранніми симптомами цього є біль посередині або ліворуч у грудях, також може бути проблеми з диханням.

До слова, ранній сніданок особливо важливий для людей, які страждають від діабету, оскільки пізній прийом їжі викликає зрушення в біологічному годиннику. І саме це може порушити енергетичний обмін.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук