Як змусити дитину більше рухатися: дев'ять гарних способів

Як змусити дитину більше рухатися
Як змусити дитину більше рухатися / tah-heetch.com

З початком нового навчального року діти змушені робити уроки у сидячому положенні, що може призвести до проблем зі здоров'ям.

Тому батькам необхідно робити все, щоб в інший час дитина багато рухалася та займалася спортом.

Читайте також: Супрун розповіла, як не зіпсувати здоров'я школяра

Не варто забувати й про те, що батьки є головними прикладами у наслідуванні, почніть з себе. А найкраще – зробіть це разом.

Як змусити дітей бути більш активними

1. Просіть дитину допомогти вам по дому. Пилосос, віник, ганчірка для пилу – непоганий спортивний інвентар. Підключайте гру, до прикладу, у якій їй потрібно зібрати "космічне сміття" з занедбаної планети.

2. Танцюйте. Потанцюйте самі, і дитина приєднається. Розігруйте під музику сценки з казок.

3. Виходьте з будинку всією сім'єю, щоб пограти в м'яч, в боулінг, покататися на ковзанах або роликах, влаштувати велопрогулянку. Вибирайте для прогулянок місця з дитячими майданчиками для активного відпочинку.

Грайте в шаради. Ця гра розвиває не тільки уяву і кмітливість, а й змушує рухатися. Показуйте з дітьми тварин, предмети та абстрактні поняття, використовуючи тільки тіло і міміку.

4. Заведіть собаку. Якщо ж дитина давно мріє про такого домашнього улюбленця – не відмовляйте їй. З її появою дитина буде активною, можна також залучити її до вигулювання.

5. Купіть крокоміри для всіх членів сім'ї. Влаштуйте різні змагання з призами та медалями – хто зробить більше кроків в день, хто більше спалить калорії, тощо.

6. Приберіть телевізор з кімнати дитини. Поставте замість нього в дитячій спортивний інвентар. Можете повісити в кімнаті дитини дитячу боксерську грушу. Імітуйте східні єдиноборства, руху фехтувальників, стріляйте з лука.

7. Влаштовуйте "фотополювання" на прогулянках. Зберігайте в альбомі фото скульптур, тварин, квітів, тощо.

8. Хваліть дитину за те, що вона робить щось швидко і без вагань. Але не сваріть тоді, коли вона повільна. Похвали краще будуть працювати, ніж зауваження та погрози "забрати планшет" чи "заборонити мультфільми".

9. Запрошуйте інших дітей пограти. В компанії однолітків вашій дитині буде цікавіше, вона буде більше рухатися.

Запрошуйте інших дітей пограти
Запрошуйте інших дітей пограти

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук