Яка дієта допоможе подолати депресію

418 Читать новость на русском
Яка дієта допоможе подолати депресію
Яка дієта допоможе подолати депресію / liv.fit

Британські вчені з університетського коледжу Лондона з'ясували, що існує пряма залежність між психічним здоров'ям і тим, з чого складається раціон людини.

Дослідники назвали основні правила харчування, які допомагають запобігти депресії або впоратися з цим станом, пише The Independent.

Читайте також: Назвали спосіб, який допоможе позбутися від депресії

Фахівці проаналізували понад 40 досліджень на відповідну тему і прийшли до висновку, що велика кількість овочів і фруктів в раціоні знижує ризик депресії на третину (33%).

Велика кількість овочів і фруктів в раціоні знижує ризик депресії
Велика кількість овочів і фруктів в раціоні знижує ризик депресії

Також для підтримки сприятливого емоційного стану дослідники рекомендують уникати "важких" продуктів: м'яса, насичених жирів і цукру. За їх словами, таке обмеження знижує відчуття пригніченості і пригніченості на 24%.

Саме взаємозв'язок між роботою кишківника і мозку грає ключову роль в психічному здоров'ї. Раціон впливає на кількість кишкових бактерій.

Дослідники зазначили, що найбільш сприятливою для психічного здоров'я є середземноморська дієта, що включає фрукти, овочі, рибу, оливки і злаки.

Що таке депресія?Це психологічний стан, яким описують пригнічений настрій, симптоми та синдроми афективних розладів. Перебіг депресії пов'язаний з низьким рівнем серотоніну в мозку людини. Депресію лікують медикаментозними та психологічними методами.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук