Йдеться в досліджені Королівського товариства охорони здоров'я Великобританії. В їхньому опитуванні брали участь 1479 осіб у віці від 14 до 24 років.

Читайте також: Чому не варто стримувати сльози, якщо хочеться плакати

Молоді люди відповідали на серію питань про те, як YouTube, Instagram, Snapchat, Facebook і Twitter впливають на їхнє щастя і самопочуття. Бали платформ ставилися по 14 критеріям, пов'язаним з депресією, самотністю, булінгом, тривогою або прийняттям свого тіла.

Instagram формує почуття непоноцінності
Instagram формує почуття неповноцінності

Найпозитивніший вплив на користувача має YouTube, а найнегативніший продемонстрував Instagram. Особливо сильно це позначається на дівчатах – "ідеальні" фотографії блогерів змушують їх думати, що їхні тіла та обличчя недостатньо гарні.

Нещодавно Instagram почав тестувати функції, які повинні захистити користувачів від образливих коментарів і цькування. Крім того, соцмережа тестує нову версію постів без лайків – їх кількість на своїх фото може подивитися тільки власник облікового запису, інші не бачать нічого.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.