Яке захворювання вдвічі підвищує ризик раку

1948 Читать новость на русском
 Діабет вдвічі підвищує ризик раку
Діабет вдвічі підвищує ризик раку / clarus.com

Американські вчені встановили, що ризик розвитку раку підвищується в 2,3 раза у тих, хто хворіє на цукровий діабет 2 типу.

Такі висновки дослідників опублікували в журналі Національного інституту онкології США, пише Science Daily.

Читайте також: Вчені знайшли спосіб, як уникнути особливо небезпечного раку

Цей вид діабету може свідчити про розвиток раку підшлункової залози.

Онкологи провели аналіз майже 49 тисяч пацієнтів з 1993 до 2013 року. За цей період лікарі зафіксували 408 випадків онкозахворювань.

Вчені встановили, що у людей, які страждають на діабет другого типу, у 2,3 раза підвищується ризик виявлення раку підшлункової залози. Найбільшій небезпеці піддавалися пацієнти з діабетом на ранніх стадіях.

У середньому за 14 років серед пацієнтів з діабетом, у 127 виявили рак підшлункової залози, такий показник сягає 208 випадків у пацієнтів без діабету. У 56% випадків виявлення діабету передувало розвитку раку підшлункової залози.

До слова, деякі продукти здатні боротися з багатьма захворюваннями, особливо з раком, тому їх потрібно регулярно вживати.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук