Які матері підвищують ризик алкоголізму у своїх дітей

1940 Читать новость на русском
Матері впливають на алкоголізм дітей / pixabay.com

Авторитарне виховання може призвести до перфекціонізму і алкогольної залежності, причому принципову роль в цьому відіграє саме материнський догляд.

До такого висновку прийшли американські психологи. Вони спостерігали за власними студентами-перфекціоністами, які боялися надати статтю рецензентам.

Читайте також: Знайшли новий фактор, який врятує від алкоголізму

Опитування серед 419 студентів показав, як саме методи виховання пов'язані з депресивними симптомами і проблемами з алкоголем в дорослому житті.

Авторитарні матері псують життя дітям
Авторитарні матері псують життя дітям

Частіше за інших про депресивні симптоми і зловживанні алкоголем повідомляли студенти, у яких були авторитарні матері, що розвинули в дітях перфекціонізм.

Як не дивно, виховання авторитарних батьків виявилося пов'язано, навпаки, з достатнім захистом від депресії і алкоголізму.

У студентів, яких виховували вимогливі та люблячі батьки, проблем з алкоголем не було. Їх з дитинства привчили до кордонів, при цьому їх особистість не придушувалася.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук