Про це пише портал "Наша Мама".

Читайте також: Які батьки є більш турботливими: відповідь вчених

1. Дитина повинна знати домашню адресу, своє прізвище та мами, якщо воно відрізняється і телефон батьків.

2. Якщо малюк загубиася у багатолюдному місці, до прикладу, супермаркеті, поясність йому, щоб він не шукав батьків, а залишився на місці.

Якщо дитина загубилася, поясніть їй, щоб вона залишалася на місці
Якщо дитина загубилася, поясніть їй, щоб вона залишалася на місці

3. Дитина повинна знати, що не можна використовувати чужу щітку, гребінець, рушник та інші предмети гігієни.

6. Поясність, як правильно реагувати під час надзвичайних ситуацій – триматися поруч з дорослим по можливості, закрити ніс при пожежі вологою хустинкою, не рухатися проти натовпу людей.

5. Навчіть дитину основних правил дорожнього руху: як переходити дорогу, їздити на велосипеді, з якого боку обходити транспорт.

Навчіть дитину основних правил дорожнього руху
Навчіть дитину основних правил дорожнього руху

6. Дитина має знати номера екстрених служб з мобільного та домашнього телефону. Поясніть дитині, що вона повинна казати під час виклику. Також дитина повинна знати, що робити, коли хтось чіпляється до дитини або ж ломиться у квартиру.

7. Якщо у дитини є хронічне захворювання, то вона повинна знати назву хвороби та які ліки їй потрібно. Для підстрахування в екстрених ситуаціях можна купити браслет з назвою захворювання або алергії.

8. Поясніть малюку, що не можна нічого брати від незнайомця. Також дитині не можна йти з незнайомими нікуди, дозволяти їм чіпати себе.

Дитині не можна нічого брати від незнайомця
Дитині не можна нічого брати від незнайомця

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.