Які професії найбільше впливають на здоров'я серця у жінок: дослідження

1354 Читать новость на русском
Ризики серцево-судинних захворювань / Socialsolutions

Проблеми з серцем – поширене явище, а особливо серед людей похилого віку. Дослідники підтвердили, що деякі професії можуть і справді підвищувати ризики серцево-судинних захворювань.

Одного разу вчені вже доводили, що люди, які займають керівні посади (незалежно від галузі) частіше мають серцево-судинні захворювання. Проте дослідники вирішили вивчити конкретні професії, аби порівняти ризики різних діяльностей, повідомляє MedicalNewsToday.

Читайте також: Інсульт – судинна катастрофа: симптоми, перша допомога і профілактика

Фахівці вивчили дані близько 65 000 жінок найрізноманітніших професій, середній вік яких становив 63 роки. 

В ході дослідження виявилось, що соціальні працівниці мають найвищі ризики серцево-судинних захворювань – на 36% більше, ніж представниці інших професій. Жінки, які працюють касирками у роздрібних магазинах посіли у цьому антирейтингу 2 місце – ризики вищі на 33%.

Медсестри, психіатри та опікунки за важкохворими мають 16% ймовірності розвитку серцевих захворювань. Зокрема, медсестри ризикують на прояви серцевих хвороб на 14% більше, ніж представниці спокійніших професій.

Також дослідники відзначили, що близько 13% жінок-дослідниць мають проблеми з серцем. 

Цікаво, що брокерки, агенти з продажу нерухомості та адміністративні помічниці мають найнижчі ризики серцево-судинних захворювань. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук