Які професії впливають на розвиток старечого слабоумства

1996 Читать новость на русском
Які професії впливають на розвиток старечого слабоумства
Які професії впливають на розвиток старечого слабоумства / uduba.com

Професія, якій людина віддає більшу частину свого життя, відіграє дуже важливу роль у схильності нейродегенеративних захворювань, зокрема, деменції.

Найбільша небезпека деменції в тому, що людина втрачає пам'ять та здатність адекватно мислити, стає не в змозі самотужки задовольнити свої базові потреби, передає Мed2.

Читайте також: Передбачати розвиток деменції можна буде на 10 років вперед

Згідно з новими даними американських вчених, представники спеціальностей, що вимагають розумових зусиль, з віком виявляються найменш схильними до старечого недоумства. 

До переліку найбільш "здорових" для мозку професій увійшли медпрацівники, педагоги, фінансові аналітики та авіадиспетчери.

А от професії, які не вмикають мозок у роботу, суттєво підвищують схильність до розвитку деменції у старшому віці. Зокрема, це стосується, працівників комунальних служб, офіціантів тощо.

Що таке деменція?Це синдром стійкого порушення когнітивних функцій у результаті органічного ураження мозку. Частота деменції зростає з віком. В Україні на деменцію страждають 63 тисячі людей, щороку занедужують понад 4,5 тисячі осіб.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук