Які є типи батьків та як вони впливають на малюка

594 Читать новость на русском
Типи батьків
Типи батьків / unsplash.com

Зі слів фахівців, існує чотири поширені типи батьків, кожному з яких притаманна певна манера виховання дітей.

1. Авторитетні батьки мають високі показники і в любові, і в контролі своїх дітей, передає Nashamama.

Читайте також: Чому жінки відмовляються від природних пологів

Дитина отримує  зрозумілі настанови і високо цінується батьками. Завдяки дисципліні вона почуває себе у безпеці і без страху росте у любові батьків.

2. Поблажливі батьки мають високу міру любові до дитини, але низьку міру контролю. Адже дисциплінування може віддалити їх від дитини, тож такий тип батьків дозволяє їй занадто багато. І таке ставлення викликає у дитині почуття незахищеності.

3. Авторитарні батьки сильні у контролі, але слабкі у любові. Їхня дитина має у своєму житті все робити так, як вони цього хочуть. Але таке виховання сама дитина сприймає як те, що батьки налаштовані проти неї, і починає повставати проти них.

4. Недбалі батьки мають низькі показники і в любові, і в контролі. Вони думають і піклуються тільки про себе. Дитина почуває себе забутою і покинутою, не може довіряти батькам та залишається без керування.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук