Який незначний фактор впливає на пам'ять дітей

786 Читать новость на русском
Ступінь озелення впливає на пам'ять дітей
Ступінь озелення впливає на пам'ять дітей / ilslearningcorner.com

Науковці з Великобританії провели дослідження та встановили, що здатне впливати на просторову робочу пам'ять, що відповідає за збереження інформації про навколишнє середовище та орієнтацію в просторі.

Такі висновки опублікували в журналі British Journal of Educational Psychology.

Читайте також: Чому діти повинні мати домашні обов’язки: відповідь психолога

Дослідники висунули гіпотезу, що робоча пам'ять і увагу дітей можуть залежати від навколишнього оточення біля будинку і школи.

Щоб перевірити це, вчені вивчили когнітивні характеристики майже 5 тисяч дітей у віці 11 років з Англії. Частина їх проживає в більш зелених районах, решта – там, де зелені практично немає. Робочу пам'ять і увагу у випробовуваних оцінювали по тому, як вони вирішували певні завдання.

Ступінь озеленення впливає на пам'ять дітей
Ступінь озеленення впливає на пам'ять дітей

Вчені підтвердили зв'язок між успішним вирішенням цих завдань і ступенем озеленення району, в якому розташовані будинки дітей і школи.

Висновок науковців такий: діти, що живуть в районах з хорошим озелененням, мають більш розвинену просторову робочу пам'ять.

Одна з авторів дослідження доктор Ейріна Флоур (Eirini Flouri) зазначила, що просторова робоча пам'ять є важливим фактором для досягнення дитиною академічних успіхів, зокрема, в математиці.

У дітей, які живуть в озеленених районах, краща пам'ять
У дітей, які живуть в озеленених районах, краща пам'ять

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук