Який транспорт найшкідливіший для здоров'я

1211 Читать новость на русском
Який транспорт найшкідливіший для здоров'я
Який транспорт найшкідливіший для здоров'я / unsplash.com

Багато сучасних мегаполісів страждають від перенасичення транспортом та смогу. Тож деякі способи дістатися до роботи чи навчання у таких містах можуть дуже серйозно загрожувати організмові.

За підрахунками ВООЗ, 90% населення світу дихає забрудненим повітрям. На думку фахівців, саме через забруднене повітря щороку гине 7 мільйонів людей, пише ВВС.

Читайте також: Українські міста потрапили до списку найбрудніших на планеті: рейтинг

Одним з найзабрудненіших у світі є столиця Індії Делі. Фахівці порівнюють рівень забруднення у місті з 10-ма викуреними цигарками щодня.

Вчені виміряли рівень дрібних твердих частинок РМ2.5, через які можна отримати серйозні захворювання дихальних шляхів. З'ясувалось, що найбільше шкідливого бруду вдихають велосипедисти, далі – пішоходи. Тож фахівці рекомендують обирати більш тихі вулички, аби менше вдихати небезпечних частинок.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук