Який жанр фільму зміцнює стосунки: тільки не лякайтесь

2229 Читать новость на русском
Спільний перегляд "жахів" зміцнює стосунки
Спільний перегляд "жахів" зміцнює стосунки / lmt-lss.com

Психологи довели, що пари, які разом дивляться фільми жахів, часто виявляються щасливішими. Все залежить від хімічної речовини, яку виробляє мозок під час перегляду "хоррор-фільму".

На думку дослідників, коли ми боїмося, наш мозок виробляє дофамін – та ж хімічна речовина, яка виробляється, коли ми закохані в когось. Саме тому, фільми жахів зближують нас біологічно підкріпленим потягом. А ще, спільний перегляд фільмів жахів робить людей ближчими, тому що ми ділимо загальний емоційний досвід – це почуття страху, а потім полегшення, – в міру розвитку сюжету.

Читайте також: Перегляди фільмів з коханими покращують стосунки, – вчені

Якщо згадати досить страшний момент у якомусь фільмі, дівчина зазвичай заплющує очі і ховається за надійне плече хлопця. Тому спільний перегляд таких фільмів є хорошим приводом стати фізично ближче, нагадуючи один одному, що разом вам спокійніше і безпечніше.

За статистикою, дівчата, які часто дивляться фільми жахів, менш тривожні, ніж інші, і у них міцніший імунітет. Ви здивуєтесь, але всі фільми про маніяків, привидів і страшних чудовиськ мають заспокійливий ефект через великий викид адреналіну протягом фільму.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук