З якого віку дитину потрібно привчати до спорту

З якого віку дітей потрібно привчати до спорту
З якого віку дітей потрібно привчати до спорту / eatlikeaprobybeko.com

Перша сходинка інтелекту – фізична. Здорове тіло – здоровий дух. Від народження до двох-трьох років у нас домінує тіло, ми його розвиваємо. Перші шість тижнів після народження дитини дуже важливе погладжування, носіння на ручках, плавання – м'які техніки.

Про це розповіла Доула Тамара Андрєєва в ексклюзивному коментарі для Здоров’я 24.

Читайте також: Про що варто поговорити перед партнерськими пологами

За її словами, починаючи з 6-тижневого віку варто підключати масажі, гімнастику, фітбол. Це ранній розвиток. Коли дітки сповиваються – вони також ростуть.

 
Доула  Тамара Андрєєва
“Але темпи розвитку йдуть повільніше, ніж у діток, з якими батьки займаються. Плюс – як виглядає тіло. Є дітки повненькі, але збиті. А є – як кисіль, целюлітні. Це залежить від того, як ми їх ростимо.  Протипоказання можуть бути. Вони пов'язані з неврологією або якщо були травми після пологів. Але є такі фахівці як реабілітологи, професійні масажисти, які можуть навчити маму тим технікам, що потрібні їхній дитині”.

За її словами, якщо дитина доношена, здорова – будь-яка тілесна імпровізація для дитини в задоволення. І чим більше контактів з дитиною – тим більший її розвиток.

Повну версію інтерв'ю з доулою Тамарою Андрєєвою читайте тут.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук