Замість наркозу – гіпноз: нові методи лікування раку

Гіпноз замість наркозу / voiceofpeopletoday.com

Лікарі використовують гіпноз замість наркозу, щоб заспокоїти пацієнтів під час деяких хірургічних операцій при видаленні пухлин. Тим самим знижується рівень використання лікарських препаратів, що викликають сильну залежність.

Група медиків з медцентру MD Anderson Cancer Center в Техасі навчає деяких пацієнтів зануренню в гіпноз. Їх просять представляти себе в спокійному навколишньому середовищі, а в цей момент хірурги проводять розрізи і виконують операції, пише The Daily Mail.

Також на тему: Анестезія та наркоз: як діють на організм і чи варто боятися

Чому відмовляються від наркозу?

Наркоз пов'язаний з цілим рядом тривожних побічних ефектів, включаючи втрату пам'яті і придушення імунної системи. Деякі з цих явищ проявляють себе через кілька місяців після операції. В Америці робляться величезні зусилля для боротьби з опіоїдною залежністю, яку вже називають епідемією.

Гіпноз здатен зменшити больові відчуття
Гіпноз здатен зменшити больові відчуття

Саме тому все більша кількість лікарів і пацієнтів використовують інші шляхи для боротьби з болем, які не викликають сильних ризиків. Гіпноз є одним з таких напрямків.

Відзначимо, що при наркозу використовується цілий коктейль важких ліків, які зазвичай доставляються в формі газу. Вдихаючи його, пацієнт втрачає свідомість і разом з ним больову чутливість.

Кожен день тільки в Америці по 60 000 осіб проходить через хірургічні операції під загальною анестезією. Як правило, вони вважаються безпечними, проте на 1 млн операцій припадає 1,1 смерті пов'язаних з анестезією щорічно. Але і сам сон під час операції викликає різні побічні ефекти. Серед них втрата пам'яті, сплутаність свідомості, порушення імунної системи і багато інших.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук