Жінки чи чоловіки: хто частіше помирає від серцевої недостатності

798 Читать новость на русском
Хто частіше помирає від серцевої недостатності / poltava365.com

Жінки частіше вмирають від серцевої недостатності, ніж чоловіки. Смерть від серцевої недостатності становить 35% від загальної смертності через серцево-судинні захворювання у жінок.

Про це заявили науковці Оттавського університету у Канаді, повідомляє The Economic Times.

Вчені проаналізували дані понад 90 тисяч пацієнтів з діагнозом "серцева недостатність", з них – 47% жінки. Вони з'ясували, що жінки частіше, ніж чоловіки, страждали від хронічних захворювань.

Читайте також: Чи загрожують кисломолочні продукти здоров'ю серця

Протягом одного року після встановлення діагнозу через серцеву недостатність з понад 90 тисяч пацієнтів померло 16,8% жінок та 14,9% чоловіків. Показники госпіталізації також були вищі у жінок.

Що таке серцева недостатність? Це стан організму людини, коли потужність серця є слабшою, ніж це потрібно для нормальної життєдіяльності. Кров проходить через серце і тіло з меншою швидкістю. В результаті серце не може перекачувати достатньо кисню і поживних речовин для задоволення потреб організму.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук