Життя після фронту: клітинні технології поставили на ноги українського захисника

739
26-річний Віталій отримав травму в бою біля Савур-Могили / Народний проект

Стіни лікарняної палати покинув ще один учасник проекту "Біотех-реабілітація поранених".

26-річний Віталій, який долав наслідки тяжкого поранення ноги, вирушив на подальшу реабілітацію.

Днями Віталію нарешті зняли апарат Ілізарова, з яким хлопчина промучився майже два роки. Погодьтеся, задоволення дуже сумнівне.

Віталій — професійний захисник Вітчизни, після строкової служби відслужив ще п’ять років за контрактом. Захищати Україну від окупанта пішов з перших днів АТО. Саму травму Віталій отримав у бою біля Савур-Могили. Танк, у якому перебував хлопчина, впав із мосту під час потужного артилерійського обстрілу. Товариш Віталія загинув на місці, самому ж хлопцеві пощастило: залишився живим, хоч і дістав тяжких поранень.

Подальше лікування зцілення не принесло — незважаючи на шість операцій, потрощені кістки зрослися неправильно. Стопа вкоротилась і викривилась, тож останні півтора роки Віталій жив із постійним нестерпним болем. Лиш тільки клітинні технології клініки ilaya дозволили виростити недостатні кісткові фрагменти, наново "перебрати" стопу та гомілку і буквально поставити хлопця на ноги. І все це лише завдяки вашим пожертвам на його лікування.

Нині Віталій вирушив на подальшу реабілітацію, надалі він побачиться із лікарями хіба лише під час контрольного огляду. Якби не участь у проекті, Віталій і далі мордувався б від постійного болю і навряд чи міг би повноцінно рухатись на своїх двох.

На жаль, Віталій — не останній пацієнт, який потребує високотехнологічного лікування. На проекті та у черзі чекають ще більше десятка поранених захисників для яких біотехнології останній шанс на одужання. Хлопці сподіваються на нашу з вами допомогу.

Долучайтеся до доброї справи можна тут.

Читайте також: Життя після фронту: "кіборгу" зробили унікальну операцію

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук