Життя після фронту: українському бійцю рятують ногу, застосовуючи клітинні технології

-
Український військовий на операції / Народний проект

Бійцю 30-ї бригади Андрію, пораненому на сході, провели основну операцію в рамках лікування незрощенного перелому лівої ноги.

21 липня лікарі медичного центру ilaya ввели у місце травми 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами, а також виконали монтаж апарату зовнішньої фіксації.

Нагадуємо, що Андрій страждає від наслідків вибухового осколкового поранення. Перелом великогомілкової кістки не зрощувався протягом двох років. Ситуація ускладнювалась остеомієлітом – інфекційним захворюванням кісткової тканини. Без клітинних технологій Андрію, скоріш за все, ампутували б кінцівку.

Зараз, завдякі тим, хто підтримав проект "Біотех-реабілітація поранених", Андрій отримав можливість пройти лікування за допомогою клітинних технологій. Мета лікарів – повністю відновити кістку та функції ноги. Зараз боєць вирушив додому набиратися сил. У медичному центрі на нього чекують за півтора місяці на контрольний огляд.

До вашої уваги пропонуємо відео на якому Андрій розповідає про те, як отримав своє поранення неподалік Савур-Могили та про те як лікувався до проекту.

На щастя, після всіх невдалих спроб стати на ноги, Андрій потрапив до медичного центру ilaya. В клініці працює команда біологів і хірургів. Клітини вирощують в камерах в стерильних умовах, потім вживляють в організм.

Операції дуже коштовні, гроші на них збирають волонтери People’s Project за проектом "Біотех-реабілітація поранених". Станом на сьогодні, за проектом лікувались 55 пацієнтів з важкими бойовими травмами кінцівок, Отримані результати – 42 пацієнти на різних етапах лікування. 34 поранених бійців АТО повністю вилікувані.

Оскільки держава, через законодавчі та інші обмеження, не може підтримувати біотехнології у лікуванні, поранені солдати сподіваються лише на допомогу Народу.

Долучитись до благодійної справи можна тут. Добро завжди повертається.

Читайте також: Життя після фронту: без вашої допомоги бійцю загрожує інвалідність

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук