Хто така Зоряна Скалецька: біографія нової очільниці МОЗ

Зоряна Скалецька: біографія і що відомо про міністра МОЗ України
Біографія Зоряни Скалецької / фото з соцмереж

У четвер Верховна Рада обрала новий склад Кабінету міністрів. Зокрема, крісло Уляни Супрун у міністерстві охорони здоров'я зайняла Зоряна Скалецька (у шлюбі – Черненко).

Біографія Зоряни Черненко

Зоряні Степанівні Скалецька (Черненко) 39 років. Народилась у Львові. Доцент та заступник декана факультету правничих наук Києво-Могилянської академії, отримала ступінь доктора правових наук в університеті Марії Кюрі в Любліні (Польща). Є доцентом, викладає у Школі охорони здоров’я Києво-Могилянської академії курси "Правове регулювання охорони здоров’я" та "Основи медичного права". 

Читайте також: Оголошено новий склад Кабінету Міністрів України

Зоряна Черненко викладає в Києво-Могилянській академії
Зоряна Скалецька викладає в Києво-Могилянській академії

У 2011-2012 рр. очолювала Громадську організацію "Українська ліга розвитку паліативної та госпісної допомоги".

Зоряна Скалецька є експерткою в "Реанімаційному пакеті реформ" з питань реформування системи охорони здоров'я Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України.

Голова правління Української медико-правової асоціації, директор громадської організації "Форум здоров’я" та член Всесвітньої асоціації медичного права.

Колишні колеги скаржились на Скалецьку за критику та необ'єктивне ставлення до медичної реформи Супрун та міжнародних закупівель.

Відомо, що на посаду міністра охорони здоров'я Черненко порадив колишній власник клініки "Борис", нардеп Михайло Радуцький.

Сім'я Скалецької

Відомо, що вона є колишньою дружиною нардепа (вони розлученні вже два роки – "24") VIIІ скликання Верховної Ради від БПП і екс-глави правління Комітету виборців України Олександра Черненка, який хотів заборонити показ серіалу "Слуга народу" перед виборами. Має двох дітей – Ярину та Маркіяна.


Хто потрапив у новий Кабінет міністрів / інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Джерело: Здоров'я 24
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук