Гравці з Миколаєва виграли стартове вкидання та одразу помчали в атаку. Обидві команди на стартових хвилинах намагалися швидко рухати м’яч та тим самим демонструвати швидкий баскетбол, проте як в одних так і в інших мав місце стартовий мандраж, йдеться на сайті ФБУ.

Відкрито рахунок у грі було на екваторі другої хвилини – відзначився Вячеслав Петров. В миколаївців у стартовому відтинку був надзвичайно активним Олександр Кушніров, який набрав перші 4 бали для свого клубу. Після цього господарі паркету декілька разів намагалися відірватися у рахунку, але в "корабелів" завжди відповідав Давидюк, який своїми влучаннями двічі зрівнював рахунок лише в першій чверті. На перерву ж команди пішли за мінімальної переваги "Хіміка" – 17:16.

На старті другої десятихвилинки "Хімік" вчергове помчав вперед та відірвався в рахунку, проте знову гравці "Миколаєва" зуміли зрівняти цифри на табло в ФСК "Олімп". В другій чверті команди зробили більший акцент на дії у нападі, в результаті чого дещо збільшилася результативність в обох колективів, але так само збільшилося і число втрат.

"Хімік" намагався за собою вести молодий Ілля Сидоров, який раз по раз атакував кільце суперника, щоправда часто ці кидки цілі не досягали. В другій половині чверті южненці таки знову зуміли відірватися від суперника, але іншої думки був лідер "Миколаєва" – форвард Носков, який влучив ефектний дальній баззер за 3 секунди до завершення періоду та встановив підсумковий рахунок 36:34.

Третя чверть виявилася вирішальною у матчі. Команда Валерія Степановського зуміла вдало діяти під своїм кільцем та здобула важливі очки у нападі – як результат – на останню перерву команди пішли за +13 для южненців.

В четвертій десятихвилинці Володимир Полях намагався змінити малюнок гри, проте наблизитися на небезпечну відстань команді гостей так і не вдалося. Тож після першого матчу "бронзової серії" лідерство захопив "Хімік".

БК "Хімік" – МБК "Миколаїв" 71:60 (17:16, 19:18, 16:5, 19:21)

Рахунок серїі: 1:0

БК "Хімік": Петров – 20 оч, 9 пб; Павлов – 10 оч, 10 пб.

МБК "Миколаїв": Носков – 15 оч, 5 пб; Кушніров – 11 оч, 7 пб.

Наступна гра між командами відбудеться 25 квітня.