Хімік – Черкаські Мавпи 93:76 (23:27, 26:12, 22:22, 22:15)

Южненський "Хімік" проводив свій другий домашній матч, в якому приймав чинних чемпіонів – "Черкаські Мавпи". Для гостей це був єдиний матч в рамках ігрового тижня національної першості.

Команди результативно розпочали матч, набравши за стартову десятихвилинку 50 очок на двох. Обидва колективи атакували з солідним відсотком, але 63% з гри та 60% кидків з-за дуги у виконанні гостей дозволили їм отримати 4 очки переваги за підсумками 10 хвилин гри. У другій десятихвилинці господарі зуміли переломити хід гри. Зробивши ривок у середині другої десятихвилинки, "Хімік" пішов на велику перерву за 10 очок переваги.

Южненці продовжили гнути свою лінію та у третій чверті, довівши на екваторі десятихвилинки свою перевагу до максимальних 18 очок. Однак "Мавпи" зуміли відповісти ривком імені Артамонова – Коуклі – Чумакова, завдяки якому звели рахунок в чверті до нічийного, але перед заключним відрізком гри господарі зберегли все ті ж 10 очок відриву.

"Хімік" зробив усе можливе, щоб уникнути інтриги у заключній чверті, а триочкові Едвіна та Павлова, а також два бали від Джонса за дві з половиною хвилини до кінця основного часу, зняли усі питання в цій грі. Южненці мали двозначну перевагу протягом усієї чверті та довели матч до впевненої перемоги над чемпіоном – 93:76.

Одеса – Київ-Баскет 89:79 (20:12, 24:18, 24:23, 21:26)

У другому матчі суботи зустрічалися дебютанти Суперліги Парі-Матч – "Одеса" на домашньому майданчику приймала "Київ-Баскет". Господарі в дебюті гри заволоділи перевагою, скориставшись невпевненою грою киян в нападі. Команда Євгена Мурзіна припустилася 7 втрат за стартову чверть та гірше за господарів атакувала з гри, як підсумок – закономірні +8 для одеситів після першої чверті.

Нічого не змінилося у малюнку гри і в другій десятихвилинці: одесити продовжували гнути свою лінію і протроху збільшували перевагу. Кращим за пісдумками першої половини матчу став центровий господарів Олександр Тищенко, який ще до великої перерви відзначився 12 очками, 4 підбираннями та 2 передачами, провівший свій найкращий ігровий відрізок у поточному сезоні.

У третій чверті "Одеса" продовжила домінувати, довівши свою перевагу до 19 очок. Відмінно у нападі відіграв Вітолс, який набрав за десятихвилинку 11 очок. Господарі грали швидше, краще втікали у відриви та рухали м’яч, зберігши 15 балів переваги перед заключною чвертю.

Але, як виявилось, команда Олега Юшкіна занадто рано повірила в свій успіх. Кияни скористалися втратою концентрації суперника, зумівши спочатку скоротити відставання до 7 очок за 3,5 хвилини до кінця матчу, а після влучного триочкового від Кріка залишили лише 3 бали від переваги суперника за 2 хвилини до кінця матчу.

Однак довести свій кабмек до завершення команда Мурзіна не зуміла: Щепкін на початку останньої хвилини матчу забив ефектний данк с фолом і, реалізувавши штрафний, повернув своїй команді 6 очок переваги. Одесити втримали перевагу та довели матч хоч і до нервової, але, що головне, перемоги – 89:79.