ХК "Донбас" здобув другу перемогу на передсезонному турнірі в Білорусі

Поступаючись у першому періоді, донеччани вирвали перемогу у жлобінського "Металурга".

Поєдинок став для донеччан четвертим на передсезонному турнірі в Білорусі. Цей матч "Донбас" провів на номінально "домашній" арені, на якій чемпіон України приймав жлобінський "Металург".

Поєдинок розпочався для донеччан не дуже приємно – на шостій хвилині першого періоду гості вразили ворота Богдана Дьяченка, відкривши таким чином рахунок. Але ще до першої сирени донецький клуб зміг завдати у відповідь удар "Металургу" і зрівняти рахунок завдяки точному кидку Іллі Смирнова.

Друга двадцятихвилинка подарувала вболівальникам набагато більше закинутих шайб і яскравих моментів. Уже на старті другого періоду "Донбасу" вдалося вийти вперед – Юрій Сильницький відправив ігровий снаряд у ворота жлобінського "Металурга". Однак, відповідь від гостей була негайною, і "Металург" вдруге зрівняв цифри на табло.

До кінця другого відрізка поєдинку донеччани вразили ворота противника ще двічі – результативними кидками відзначилися Андрій Денискін і Владислав Луговий, встановивши рахунок 4:2.

У завершальному періоді поєдинку гості скоротили відставання до мінімальних 4:3, але донеччани впевнено йшли вперед, знову збільшивши розрив між командами, – Ілля Смирнов оформив дубль і зробив перевагу комфортною для своєї команди. А вирішальну крапку в поєдинку встановив Володимир Чердак, відправивши шайбу в порожні ворота "Металурга".

Таким чином чинний чемпіон України здобув свою другу перемогу на передсезонному турнірі в Білорусі. До цього донеччани поступилися "Німану" і мінській "Юності", а в серії післяматчевих кидків обіграли "Гомель".

Донбас – Металург 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)

Свій наступний поєдинок на Кубку Салея донецький клуб зіграє вже у вівторок, 15 серпня, проти солігорського "Шахтаря".