У стартовому періоді в Хабаровську підопічні Сафіна пропустили раз. Далі - ще гірше. Аутсайдер ліги "Амур" продовжував упевнено домінувати на ковзанці.

Як наслідок - Лугін подвоїв перевагу господарів. Словацький захисник "Салавата" Баранка підключився до атаки, отримав гарний пас урозріз і скоротив відставання. Ненадовго. П'яти секунд гри в більшості вистачило "Амуру", щоби ввімкнути сирену. Від синьої лінії вистрелив Осіпов - 3:1.

Усе той же Осіпов у завершальній 20-хвилинці зробив рахунок розгромним. Закотився за ворота, і ледь вигулькнувши звідтіля, заштовхнув шайбу, куди слід. Усередині періоду у вболівальників гостей з'явилася надія. Однак, останнє слово залишилося все ж за хокеїстами з Далекого Сходу. Гра чотири на чотири, як виявилося, теж краще вдається "Амуру". 5:2 - хабаровці перервали серію поразок, що тривала 3 матчі.