Розпочинали донеччани мало не приспівуючи. Клей Вілсон вивів уперед українську команду наприкінці стартового періоду.

Втім, втримати перевагу бодай до першої перерви не судилося. Великою мірою курйозну шайбу записали на Краснослободцева. В наступній 20-хвилинці господарі майданчика перехилили шальки терезів на свій бік зусиллями Боченскі. А от справжнім жахіттям для "Донбаса" стала заключна третина поєдинку.

Пропустивши третю шайбу від Савченка, гості кинулись рятувати гру та наштовхнулись на 3 результативні контр-випади з інтервалом у 3 хвилини. До непристойного рахунок довели Спиридонов, вже загаданий Боченскі та Старченко. 6:1 на користь "Бариса". У "Донбаса" залишається 19 очок після 17-ти матчів.