Після двох поразок у домашніх матчах, саме хокеїсти з Білої Церкви активніше розпочали матч. Адже програш у цій грі залишав їх без фіналу плей-офф УХЛ. І стартовий натиск "Білого Барсу" дав свій результат. Вже на третій хвилині гри вони вийшли вперед зусиллям Микити Леснікова. А вже на сьомій хвилині гри гості вели 0:2, відзначився Кирило Бондаренко у більшості.

Лише після цього "Кременчук" дещо скоротив відставання – шайба на рахунку Всеволода Толстушко, який теж реалізував більшість своєї команди. Хоча на першу перерву команди пішли а переваги у дві шайби "Білого барсу", коли відзначився Максим Разумков.

Вже на перших секундах другого періоду господарі стараннями Дмитра Чернішенко знову скоротили відставання до мінімуму. Та невдовзі знову забили хокеїсти "Білого Барсу". Кирило Бондаренко оформив дубль, скориставшись грою у більшості.

Те, що "Кременчук" теж націлений на перемогу, хокеїсти цієї команди показали на старті третього періоду. Точні удари Сергія Алексаняна-Петровича та Тимура Гриценко дозволили зрівняти рахунок у матчі. А до кінця гри жодна з команд так і не зуміла закинути переможну шайбу. Тож все вирішувалося в овертаймі.

Чернишенко, який на початку другого періоду забив шайбу, відзначився і в овертаймі. І його результативного кидка вистачило команді, щоб перемогти у цій зустрічі, а загалом вийти у фінал плей-оффу УХЛ. Там вже на "Кременчук" очікує "Донбас".

Кременчук – Білий Барс 5:4 ОТ (1:3, 1:1, 2:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Лесниківов (Куцевич, Даниленко), 2:14. 0:2 Бондаренко (Ромащенко, Тимченко - більш.), 6:44. 1:2 Толстушко (Бойков, Карпенко - більш.), 16:52. 1:3 Разумов (Грицюк, Табашнік), 17:59. 2:3 Чернишенко (Толстушко - більш.), 20:10. 2:4 Бондаренко (Тимченко, Герцик), 22:07. 3:4 Алексанян-Петрович (Гриценко, Грицких), 42:06. 4:4 Гриценко (Кривошапкін), 44:42. 5:4 Чернишенко (Бойков, Костюк), 60:41.