З огляду на турнірні завдання, звитяга в матчі проти одного із лідерів сезону - ЦСКА - була потрібна "кров з носа". Утім на 27 хвилинні становище "Донбаса" стало вельми непростим.

Рилов накинув шайбу на п’ятачок, де її політ підкорегував Прохоркін. Нагод у господарів, аби рахунок зрівняти, було більш, ніж достатньо, зрештою з 5 хвилин до перерви непробивний Ростислав Станя таки не встояв перед Петері Віртаненом.

Після цього "Донбас" мав усі шанси завершити справу ще в основний час, згодом і в овертаймі. Однак майстерність армійських голкіперів змусила суперників ще й пробивати буліти. Воротар гостей і тут був на висоті - жодному із донеччан не вдалось розмочити рахунок в лотереї.

А от Олександр Радулов змусив "Донбас" задовольнятись єдиним балом. 2:1. Попереду в українського клубу лише два матчі, "Донбас" наразі перебуває поза межами зони плей-оф.