У поєдинку 2010 рахунок відкрили саме господарі - своє прізвище на табло запалив легендарний Яромір Ягр. Цього разу уперед "Авангард" вивів також чех, не такий знаменитий - Роман Червенка.

Отримавши чисельну більшість, господарі перевагу подвоїли на старті 2-го періоду. Денис Платонов із 2-го дубля залишив поза справами Василя Кошечкіна. Команда із Череповця утім зуміла довести, що дві перемоги на старті сезону - далеко не випадковість.

Шипачов і Шитіков з інтервалом у сім хвилин рахунок зрівняли. Нестеров на пару із Калініним заштовхали шайбу у ворота після флангової передачі Берднікова. А Євген Аверін у схожому стилі повернув уже знайому перевагу господарів у 2 шайби.

Насамкінець ще й Олексій Калюжний довів що у хокеї можна відзначитись навіть із нульового кута. 5:2. "Яструби" - середі лідерів "сходу".