Хокейний клуб СКА на виїзді впорався із "Левом"

11:22, 7 жовтня 2012 380 Читать новость на русском
Хокеїсти
Хокеїсти

Ілля Ковальчук та компанія амбітному дебютанту не по зубах. Празький “Лев” не зумів на рідному льоду впоратися з гостями із Санкт-Петербурга у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Хокеїсти СКА одразу взялися демонструвати у кого більше досвіду виступів у другій за силою Лізі світу і вже до середини стартового періоду повели 2:0.

До одного із голів результативною передачею доклався і форвард “Нью-Джерсі Девілс” Ілля Ковальчук, який на час локауту в НХЛ перебрався до СКА. Господарям, утім, знадобилося не надто багато часу, аби отямитися від бліц-кригу. Хосса та Немец довели, що “Лев” хоча й дебютант КХЛ, та на другій сходинці Західної конференції перебуває не даремно.

Знову вийти вперед пітерцям вдалося після влучного кидка Фьодорова, та господарі знову знайшли чим відповісти - чинний чемпіон КХЛ у складі московського “Динамо” Якуб Клепіш запалив на табло 3:3 менш як за 8 хвилин до фінальної сирени.

Все ж, попри усю свою впертість, досягти бодай до овертайму “Лев” не зумів. Вирішальна у матчі шайба в активі молодого форварда СКА - Володимира Тарасенка.