Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски

Про 24 Канал

24 канал – це українське ЗМІ (входить інтернет-видання та телевізійний канал), що мовить з 1 березня 2006 року.

24 Канал в формі інтернет-видання надає новини України та світу, події політики, економіки, соціально значущі матеріали, а також спортивні репортажі, статті про світське життя та шоу-бізнес. Ми прагнемо служити всьому суспільству, виробляючи суспільно важливий якісний медійний продукт у різних жанрах.

Слоган 24 каналу: "Змінюємо країну на краще".

Робота нашого ЗМІ базується на дотриманні принципів журналістської етики, а прозорість забезпечується завдяки можливості оперативно зв'язатися з редакцією, отримати зворотний зв'язок, прочитати про авторів сайту, а також особливості фактчекінгу, виправлення та розміщення публікацій.

Основні стандарти, якими послугується сайт 24 каналу – це:

  • правдивість і точність;
  • баланс думок;
  • якість контенту;
  • уважна робота з аудиторією, повага до неї та формування довіри;
  • інновації.

Редакційна політика 24 Каналу

24 канал входить до складу холдингу ТРК "Люкс"  та є одним із найрейтинговіших інформаційних ЗМІ України. Він також має такі братні проєкти:

Сайт 24 каналу має свої сторінки в соціальних мережах

Наші досягнення

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.

Кінцевими власниками (бенефіціарами) телеканалу новин «24» є три фізичні особи:
Кіт-Садова Катерина Орестівна - 76,7838%
Андрейко Роман Богданович - 13,1065%
Андрейко Оксана Юріївна - 10,1096%