Уже до кінця першої хвилини збірна Данії спромоглась на швидкий гол. М'яч на свій рахунок записав Йоргенсен. 0:1.

Дивіться також: Іспанія – Росія: відео голів, пенальті та моменти матчу 1/8 Чемпіонату світу

Рівно через дві хвилини хорватам вдалось зрівняти рахунок. За картатих помстився Маріо Манджукіч. 1:1.

Йшла тільки п'ята хвилина поєдинку, а командам довелось починати все заново.

Як виявилось, це був лише яскравий початок. Бо ні до кінця першого, ні впродовж другого тайму жодна зі збірних більше не спромоглась на забиті голи.

Основні 90 хвилин поєдинку Хорватія – Данія так і закінчились з одиницями на табло. Команди готуються до екстратаймів. Схоже, їх надихнула сенсаційна перемога Росії, яка після додаткових таймів у серії післяматчевих пенальті вибила з ЧС-2018 збірну Іспанії.

На 115-й хвилині напруги грі додав фол останньої надії Матіаса Йоргенсена проти Ребіча. Модріч вивів його віч-на-віч на воротаря данців, а там Йоргенсен заплів ноги форварду і арбітр справедливо призначив пенальті. До 11-метрової позначки підійшов капітан хорватів Лука Модріч, потужно пробив, але голкіпер збірної Данії Каспер Шмейхель зреагував відмінно і взяв це пенальті. Незабитий пенальті таки привів обидві команди до серії післяматчевої "лотереї".

Проте фортуна цього вечора була на боці голкіпера збірної Хорватії – Даніелю Субашичу вдалось відбити одразу три удари скандинавів. Воротар збірної Данії Каспер Шмейхель зумів взяти два удари "картатих". Пенальті, який вирішив долю поєдинку, на рахунку Ракітіча.

3:2. У серії післяматчевих пенальті перемогу в 1/8 ЧС-2018 здобула збірна Хорватії і саме їй у чвертьфіналі доведеться грати проти збірної Росії, яка напередодні сенсаційно вибила з чемпіонату іспанців.