Першу нагороду на легкоатлетичних майданчиках принесла Україні Христина Стуй. З особистим рекордом 11,34 секунди уродженка Івано-Франківської області завоювала “срібло” у забігу на 100 метрів.

Поступилася Христина лише представниці Ямайки Керрі Рассел. Фінішувати сьомою у цьому ж забігу вдалося іншій українці Наталії Погребняк.

Вдалося проявити себе і “синьо-жовтим“ дзюдоїстам. У командних змаганнях українська семірка на старті у впертій боротьбі поступилася майбутнім чемпіонам японцям, однак згодом зуміла крізь втішну турнірну сітку пробитися до бронзової нагороди.

У вирішальному поєдинку наші дзюдоїсти здобули вольову перемогу над поляками. “Бронзу“ збірній України приніс Іван Ієфанов.

Одразу 2 нагороди здобули дівчата у синьо-жовтій формі у гонці переслідування на велотреку. “Срібло“ виборола призерка пекінської олімпіади Леся Калітовська, а “бронзу“ Світлана Галюк.