Архів
Курси валют
Погода
      youtube @24
      Loading...
      google @24
      RSS СТРІЧКА
      Загальний RSS

      Топ новини

      Відео новини

      Хто стане "Людиною Львова"?

      910 Читать новость на русском
      Хто стане "Людиною Львова"?

      Заслужені нагороди та почесні відзнаки отримають люди, які творять історію Львова.

      Впродовж п’яти років найдостойніших підприємців, представників шоу- та медіа-бізнесу, благодійників, а також політиків і громадських діячів визначають незалежні експерти та громадськість.

      Цього раку програма "Люди Львова" доповнена новими номінаціями: організатори планують відзначити громадські організації та волонтерські рухи, що допомагають фронту.

      Додамо, у номінації "Інформаційно-аналітична телепрограма року" представлена програма Телеканалу новин "24" "Вєсті Кремля".

      Організатори повідомляють, що 28 травня підведені остаточні підсумки експертного опитування за 2014 рік та доводять до відома громадськості імена кращих львівських професіоналів, які за свої професійні досягнення у сфері шоу та медіа бізнесу визначені номінантами П’ятої регіональної програми "Людина року – 2015". За оцінками експертів у дев’яти номінаціях обрано четвірку кращих, серед яких відбудеться голосування за переможця у кожній номінації. Голосування триватиме до 10 червня (00.00 год) на сайті ria.lviv.ua.

      На розгляд громадськості представлено ще десять номінацій, якими організатори пропонують відзначити громадських діячів, політиків, журналістів, бізнесменів тощо (Заявки на голосування на сайті ria.lviv.ua)

      Визнані найкращими отримають нагороду "Людина Львова" на п’ятій офіційній церемонії нагородження "Люди Львова 2015" на Арені Львів 11 червня.

      Імена номінантів в алфавітному порядку:

      1. Телеведучий року:

      Арсен Данилюк (ТРК "Люкс"),

      Дмитро Корнелюк (ТРК "Львів"),

      Остап Дроздов (ZIK),

      Тарас Гаврик (ТРК "Львів").

      2. Телеведуча року

      Зоряна Тивін (ТРК "Львів"),

      Ірина Сандуляк (ZIK),

      Парасковія Дворянин (ТРК "Люкс"),

      Оксана Гнатишин (НТА).

      3. Радіоведучий року

      Андрій Великий (Львівська хвиля),

      Андрій Жолоб (Люкс ФМ),

      Влодко Лучишин (Львівська хвиля),

      Дмитро Корнелюк (Галичина ФМ).

      4. Радіоведуча року

      Галина Лірник (Львівська хвиля),

      Галина Батюсь (Галичина ФМ),

      Діана Гайворонюк (Галичина ФМ),

      Марта Більська (Люкс ФМ).

      5. Радіопрограма року

      "Все й одразу" (Львівська хвиля),

      Дефіляда з Лілею Ваврін (Галичина ФМ),

      Ранкове шоу "Зарядка" (Люкс ФМ),

      "Ранок без рамок" (Галичина ФМ).

      6. Інформаційно-аналітична телепрограма року

      Drozdov (ZIK),

      Вєсті кремля (канал "24"),

      Історична правда з Вахтангом Кіпіані (ZIK),

      Студія Захід з Антіном Борковським (Espresso TV).

      7. Розважальна телепрограма року

      SMC (ТРК "Львів"),

      Доброго ранку, Львове (ТРК "Львів"),

      Ефект чи дефект (НТА),

      Лабух-шоу (ZIK).

      8. Співак року

      Владіслав Левицький,

      Назар Савко,

      Павло Табаков,

      Павло Ільницький.

      9. Співачка року

      Брія Блесінг,

      Лілія Ваврін,

      Наталка Карпа,

      Оксана Муха.

      Джерело: 24 Канал
      powered by lun.ua
      Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
      Коментарі
      Більше новин
      При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
      не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
      Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
      Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
      Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
      Залиште відгук